• Mamy dla Ciebie najlepszą pożyczkę
  - Nie sprawdzamy w BIK i KRD
  - Nie wymagamy zaświadczeń i poręczycieli
  - Szybko, łatwo i bezpiecznie

Zasady udzielania pożyczek

Nasza firma specjalizuje się w pomocy w uzyskaniu szybkich pożyczek gotówkowych bez weryfikacji rejestrów min. (BIK, BIG, KRD i innych), oferowanym zarówno klientom indywidualnym jak i firmom, na dowolny cel. Pożyczki dostępne są na okres od 3 do 48 miesięcy i spłacane mogą być w wygodnych ratach tygodniowych lub miesięcznych.

Kwoty pożyczek mieszczą się w zakresie od 300zł do nawet 25,000zł, dzięki czemu możemy spełnić oczekiwania zdecydowanej większości zainteresowanych.

Pożyczki są szybko dostępne i bardzo wygodne. Do udzielenia pożyczki zasadniczo nie są wymagani poręczyciele, jednak przy dużej kwocie i w uzasadnionych przypadkach pożyczkodawca może tego wymagać. Koszty pożyczki są stałe i znane przed podpisaniem umowy przez Klienta. Firmy nie stosują żadnych ukrytych opłat. Nie pobierane są prowizje ani przedpłaty przed udzieleniem pożyczki.

Do udzielania pożyczki wystarczy często sam dowód osobisty, tylko w nielicznych przypadkach potrzeba dodatkowo zaświadczenie o zarobkach. Pożyczka przyznawana jest często od ręki. Pieniądze wypłacane są gotówką lub na konto nawet w ten sam dzień.

Należy pamiętać, że wszystkie warunki - w tym wymagania względem pożyczkobiorcy czy oprocentowanie, uzależnione są od pożyczkodawcy. To Państwo decydują, która z ofert jest najbardziej atrakcyjna i czy z niej skorzystają.

 • Niezbędne warunki do otrzymania Pożyczki.

  Aby otrzymać pożyczkę należy spełnić odpowiednie warunki:
  - być osobą pełnoletnią,
  - posiadać stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dowodzie osobistym.
 • Oprocentowanie Pożyczek.

  Oprocentowanie dostęnych pożyczek zaczyna się od 8,5%. Jest ono zmienne i zależy od wysokości pożyczki, a także okresu na jaki została zaciągnięta pożyczka. Należy mieć na uwadze, iż firmy pozabankowe to nie banki i oprocentowanie pożyczki/kredytu będzie zawsze wyższe niż w tych instytucjach. Związane jest to bezpośrednio z wyższymi kosztami udzielania pomocy finansowej.
 • Spłata Pożyczki.

  Spłata pożyczki zależy od Opcji pożyczki którą wybierzesz i od firmy. Możliwe są wpłaty rat cotygodniowe lub miesięczne.
 • Nie wpłacenie raty w terminie.

  Pożyczkobiorca, w razie niemożności spłaty raty, powinien zgłosić wcześniej ten fakt przedstawicielowi firmy udzielającej pożyczkę. Zawsze istnieje szansa na otrzymanie dodatkowego czasu czy też spłatę części raty tak, by nie ponieść większych kosztów obsługi zadłużenia.
 • Możliwość wcześniejszej spłaty.

  W celu dokonania wcześniejszej spłaty należy skontaktować się z Przedstawicielem wybranej firmy pożyczkowej.

Wniosek o pożyczkę


95%

Zadowolonych klientów

130

Ponad wniosków dziennie

4000

Blisko wniosków miesięcznie

92000

Tyle wniosków już obsłużyliśmy!

© 2017. Ekspresowa Pożyczka. All rights reserved.